FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Amy
22-07-10, 16:07
Mod na nabijanie wyświetlania

Czy taki mod się przyda?
Tak.
50%
 50%  [ 2 ]
Nie.
50%
 50%  [ 2 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
Pytajka
[Usunięty]

Wysłany: 06-07-10, 20:38   Mod na nabijanie wyświetlania

Na początek dodam że się na tym kompletnie nie znam, ale może coś z tego będzie.
http://www.phpbb.com/comm...pic.php?t=94503
Powyższy link daje dostęp do modu który uniemożliwia autorowi "nabijanie" wyświetleń we własnym temacie. Prawdopodobnie korzystacie z tego serwisu, czy jak to nazwać. Ja mówię, jestem zielona, po prostu podtykam link.
Pytajka daje pięć dni na głosowanie w ankiecie.

Eveline 
Dominator

Pomogła: 128 razy
Wysłany: 06-07-10, 21:10   

To ja się chyba znam jeszcze mniej. Zważywszy, że nie rozumiem nawet, po co "nabijać" wyświetlenia (swoją drogą, pierwszy raz słyszę o czymś takim).

I'm loving what you wanna wear,
I wonder what's up under there?
Wonder if I'll ever have it under my tongue?

Pytajka
[Usunięty]

Wysłany: 06-07-10, 21:14   

Nie martw się, co prawda, trudno to wytłumaczyć, ale spróbuję bez Wikipedi. :lol:
Pytajka napisał/a:
Nabijać - mnożyć posty czy też [w tym przypadku] wyświetlenia. Aby temat był popularniejszy bądź mieć więcej postów na koncie.

Nie zrozumiałe?
Niestety, na Wiki się zawiodłam... Po prostu odwiedzać temat w tą i nazad aby mieć więcej wyświetleń. Ilekroć wchodzę np. na własny poradnik mam zaburzaną liczbę wyświetleń bo ja więcej razy na niego wchodzę... Po prostu, z nerwów.

Eveline 
Dominator

Pomogła: 128 razy
Wysłany: 06-07-10, 22:23   

Pytajka napisał/a:
Nie martw się
Trzeba trochę więcej, żeby mnie zmartwić. A Ty chyba nie zrozumiałaś mojego posta. Nie napisałam, że nie rozumiem, czym jest nabijanie, tylko nie rozumiem, po co nabijać wyświetlenia. Przecież to nie ma na nic wpływu. Ani na posty, ani na popularność tematu. Żeby jeszcze na tym forum była możliwość ustawienia wyświetlania tematów względem ilości wejść, to rozumiem, że jakiś niedowartościowany dzieciak mógłby sobie pół dnia klikać w swój temat, żeby go zobaczyć na pierwszym miejscu. Jednak tego chyba nie ma, więc co za różnica, ile wejść ma jaki temat? Zresztą, kto w ogóle zwraca na to uwagę? Ja w każdym razie nie mam jakiegoś sentymentu do tego, ile razy ktoś odwiedził mój temat. Nigdy tego nie sprawdzam.

I'm loving what you wanna wear,
I wonder what's up under there?
Wonder if I'll ever have it under my tongue?

Pytajka
[Usunięty]

Wysłany: 07-07-10, 06:57   

A... :roll: Pomyłka. Od czasu do czasu wchodzę też na moje tematy, ale jako autor znam ich treść dokładnie. Zwykle przez to zaburzam ilość wejść i wyjść, nie mogę dokładnie stwierdzić ile osób, czy też ktoś w ogóle widział ten temat skoro jeszcze kilka razy wejdę nań i przeczytam dla własnego usatysfakcjonowania. Na MF.net taki mod jest zainstalowany, choć nie robi jakiejś furory, trochę ułatwia postowanie. Ja, jako autor nie powinnam się zaliczać do czytelników, prawda?

Olusha 

Zaproszone osoby: 1
Pomogła: 75 razy
Wysłany: 07-07-10, 08:19   

Wybacz, ale moim zdaniem pomysł jest głupi. Sądzę, że coś takiego jest nam kompletnie nie potrzebne. Chyba, że ja też tego nie rozumiem i postrzegam to jako coś zupełnie innego niż tym jest w rzeczywistości.
on me"

last.fm ♫
Ostatnio zmieniony przez Olusha 07-07-10, 08:19, w całości zmieniany 1 raz  

Us 
..::SUPER MISTRZ::..

Pomogła: 76 razy
Wysłany: 07-07-10, 18:41   

Jak do tej pory na naszym forum nie było przypadków "nabijania wyświetleń" (a nawet jeżeli były, to nikt nie zwrócił na nie szczególnej uwagi) i wątpię, żeby takie pojawiły się w przyszłości. Możemy poczekać jeszcze na wypowiedź Amy i innych użytkowników, ale podejrzewam, że ich zdania będą podobne do opinii Eveline, Oli i mojej.

Amy 

Zaproszone osoby: 1
Pomogła: 51 razy
Wysłany: 18-07-10, 21:34   

Zdecydowanie, nie wiem w ogóle, co ma na celu ten pomysł.

Miss_w
[Usunięty]

Wysłany: 21-07-10, 17:52   

Nie wiem po co nabijać wejścia.To chyba nic nie daje.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Opcje 
Zezwolenia Opcje