FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Miki
21-09-10, 00:29
Opcja usunięcia swoich postów
Autor Wiadomość
Wredotka 

Pomogła: 20 razy
Wysłany: 17-09-10, 16:16   Opcja usunięcia swoich postów

Nie uważacie, że brakuję jej? Przy okazji też może warto by było by można edytować swoje posty kiedy się chcę?
,,Życie to taki dziwny prezent. Najpierw przeceniamy je i myślimy, że jesteśmy nieśmiertelni. Później uważamy, że jest do chrzanu i że wcale go nie chcemy. Później dopiero orientujemy się, że to wcale nie był prezent, a jedynie pożyczka i staramy się na nie zasłużyć."

Last.fm

gameoflive 
Młodszy Mistrz

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 17-09-10, 16:26   

Z tą edycją to racja.Dlaczego można je edytować tylko 60 min od wysłania?A co do opcji usunięcia postato przecież ta opcja już jest.Weźcie pod uwagę pomysł z edycją :D .
  mój status

Nanami 
Ekspert

Pomogła: 14 razy
Wysłany: 17-09-10, 17:26   

Pomysł z edycją przydałby się w rozrywce, kiedy np. czegoś zapomnimy lub źle napiszemy.

Miki 

Wysłany: 17-09-10, 20:47   Re: Opcja usunięcia swoich postów

Wredotka napisał/a:
Opcja usunięcia swoich postów - Nie uważacie, że brakuję jej?

Jest ona dostępna raczej od zawsze :P , w tym miejscu:

Wredotka napisał/a:
Przy okazji też może warto by było by można edytować swoje posty kiedy się chcę?

Można by taką możliwość udostępnić, ale w jakim celu, do czego użytkownikom przydaje się nieograniczony czas edycji, prosimy o jakieś przykłady?

Dla Nas obecnym limit daje pewność, że w trakcie trwania dyskusji ktoś nie zmieni całkowicie tematyki swojego wątku, powodując niewątpliwy nieład (trudno później dochodzić czy to autor zmienił tematykę czy odpowiadający nie zwracają uwagi na to gdzie i co piszą).
Ponadto wcześniej to ograniczenie również było omawiane, więc dalsze ZA i PRZECIW można zaczerpnąć z tematu: Przedłużenie czasu edytowania wiadomości
Pozdrawiam

mój status

DarkComics 
Młodszy Ekspert

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 17-09-10, 21:10   

No i z tego co się orientuję, taka samowolka usuwania robi niezły burdel w logach forum itp.

mój status

Wredotka 

Pomogła: 20 razy
Wysłany: 18-09-10, 09:58   

Miki napisał/a:
do czego użytkownikom przydaje się nieograniczony czas edycji, prosimy o jakieś przykłady?

Na przykład kiedy dodaliśmy na forum jakieś zdjęcia domku/sima itp. I po tych 60 minutach można dodać spokojnie jeszcze inne, nie pisząc bezsensu kolejnego tematu. Albo pisząc poradnik, w którym się czegoś zapomniało dopisać, a zorientowało się już po upływie limitu. Lub jak powiedziała Nanami w Rozyrwce jak zapomniało się cvzegoś dopisać, albo źle się odpowiedziało. Albo dodając jakieś fotki na forum, żeby można je bez problemu usunąć .
,,Życie to taki dziwny prezent. Najpierw przeceniamy je i myślimy, że jesteśmy nieśmiertelni. Później uważamy, że jest do chrzanu i że wcale go nie chcemy. Później dopiero orientujemy się, że to wcale nie był prezent, a jedynie pożyczka i staramy się na nie zasłużyć."

Last.fm

Eveline 
Dominator

Pomogła: 128 razy
Wysłany: 18-09-10, 12:45   

Podpisuję się pod Wredotką i dodam, że też w przypadkach, kiedy np. w poradniku link do czegoś jest nieaktualny, a można to znaleźć w innym miejscu, albo kiedy fotki w prezentacji przestają się wyświetlać i trzeba je od nowa zapakować na serwer.

I'm loving what you wanna wear,
I wonder what's up under there?
Wonder if I'll ever have it under my tongue?

Armando 

Wysłany: 18-09-10, 12:52   

Ja, tak jak Nanami uważam, że nieograniczona edycja postów przydałaby się w rozrywce, jakby ktoś zapomniał np. dodać pytania w "Mów Prawdę".

Eveline 
Dominator

Wysłany: 18-09-10, 13:18   

Cytat:
(trudno później dochodzić czy to autor zmienił tematykę czy odpowiadający nie zwracają uwagi na to gdzie i co piszą).

Z tego, co mi wiadomo, administracja widzi wszelkie ingerencje w post i zmiany, jakie zostały w nim wprowadzone. Tutaj tak nie ma?

DarkComics 
Młodszy Ekspert

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 18-09-10, 16:08   

Eveline jest, jest. phpBB jest, tutaj jest mutlum logów i wszystko jest czarno na białym.

mój status

Eveline 
Dominator

Wysłany: 18-09-10, 16:41   

No to chyba nie ma problemu? W razie wątpliwości (a tu przecież nie ma aż tak wielu zażartych kłótni) admin zawsze może dać screena danego posta, żeby sprawa była jasna.

Miki 

Wysłany: 20-09-10, 00:04   

Eveline napisał/a:
Podpisuję się pod Wredotką i dodam, że też w przypadkach, kiedy np. w poradniku link do czegoś jest nieaktualny, a można to znaleźć w innym miejscu, albo kiedy fotki w prezentacji przestają się wyświetlać i trzeba je od nowa zapakować na serwer.

Rzeczywiście, to bardzo dobry powód, często zdarzają się niedziałające zdjęcia (np.: w tematach "Nasze fotki" bądź "Fotografia"), które aż proszą się o poprawienie.

Eveline napisał/a:
Z tego, co mi wiadomo, administracja widzi wszelkie ingerencje w post i zmiany, jakie zostały w nim wprowadzone. Tutaj tak nie ma?

Do tej pory funkcja ta miała dość krótki okres przechowywania danych, stąd wspomniana trudność udostępnienia nieograniczonej edycji, ale po dokładniejszym sprawdzeniu okazuje się, że można wydłużyć ten czas, co rozwiązuje problem niekontrolowanego przeinaczenia tematu.

Dzięki za resztę sugestii ZA zmianą, właśnie o to chodziło - przytoczenie problematyki ograniczonej edycji. Przedstawię Gronu Moderatorskiemu propozycję zmiany wraz z wspomnianymi argumentami i myślę, że już wkrótce ogłosimy efekty naszej dyskusji.
Pozdrawiam

[ Dodano: 21-09-10, 00:29 ]
Propozycja została rozpatrzona pozytywnie, szczegóły TUTAJ. Myślę, że temat został już wyczerpany, dlatego zamykam :P .

mój status

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Opcje 
Zezwolenia Opcje