FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
Co wam się NIE podoba na forum?
Autor Wiadomość
Wredotka 

Pomogła: 20 razy
Wysłany: 06-08-12, 22:38   Co wam się NIE podoba na forum?

Witam was kochani!
Razem z Amadeuszem pomyśleliśmy, że warto byłoby założyć zbiorczy temat, w którym moglibyście śmiało zgłaszać swoje zażalenia i uwagi. Postaramy się każdy post indywidualnie rozpatrzeć. Nie krępować się i śmiało pisać! Oczywiście w kulturalny sposób. Nie obrazimy się za słowa krytyki, a bardzo nam się przydadzą (:
Tylko mamu jedną wielką prośbę! Prosilibyśmy o w miarę sprecyzowane wypowiedzi, bo te typu ,,Wszystko jest do bani." ,,Kilka rzeczy mi nie pasuje, ale to nic wielkiego." na wiele się nie zdadzą.

Pozdrawiam i liczę na Waszą współpracę!
Wredotka
,,Życie to taki dziwny prezent. Najpierw przeceniamy je i myślimy, że jesteśmy nieśmiertelni. Później uważamy, że jest do chrzanu i że wcale go nie chcemy. Później dopiero orientujemy się, że to wcale nie był prezent, a jedynie pożyczka i staramy się na nie zasłużyć."

Last.fm

Nunu 
Stały Bywalec

Wysłany: 06-08-12, 23:53   

Cóż, dane mi jest to prawo, więc korzystam.

Mam problem natury technicznej, a mianowicie problem z głównym stylem naszego forum. Wygląda to tak :

Jak widać, brak całego pasa po prawej stronie przy rozdzielczości 1440x900. Nie wiem, czy u innych to występuję, nie wymagam od Was, byście się tym zajmowali, ale byłoby miło, gdybyście mogli coś z tym zrobić.

Pozdrawiam. ;)

Nunusek

Siedlisko moich myśli.
Ostatnio zmieniony przez Nunu 06-08-12, 23:54, w całości zmieniany 1 raz  

Wredotka 

Pomogła: 20 razy
Wysłany: 07-08-12, 00:05   

Osobiście na PC też miałam coś takiego, ale dało radę mi się przyzwyczaić. Autorami wyglądu jest Miki i Amy i wnioskuję, że przystosowali oni forum do innych rozdzielczości.
Póki co nie przewiduję tworzenia nowego wyglądu forum, więc będziesz musiał albo ścierpieć ten pasek albo zmienić wygląd na inny, bo nie chcę ingerować w nie moje dzieło.
,,Życie to taki dziwny prezent. Najpierw przeceniamy je i myślimy, że jesteśmy nieśmiertelni. Później uważamy, że jest do chrzanu i że wcale go nie chcemy. Później dopiero orientujemy się, że to wcale nie był prezent, a jedynie pożyczka i staramy się na nie zasłużyć."

Last.fm

Flyeth 
Początkujący

Wysłany: 07-08-12, 15:24   

U mnie na komputerze jest dobrze, natomiast na laptopie pojawia się owy element - pasek i jest to trochę denerwujące.
A gdyby wgrać nowe style? Bo reszta styli prócz domyślnego nie jest tak simowa ;)
Ostatnio zmieniony przez Flyeth 07-08-12, 15:26, w całości zmieniany 1 raz  

PuchatyMis 
Początkujący

Wysłany: 25-08-12, 17:32   

u mnie na większym ekaranie 22cale tło starcza tylko na połowe forum i jest wyrównane do lewej strony, gdyby było wyśrodkowane efekt byłby dużo lepszy :)

Odpowiedz do tematu

Opcje 
Zezwolenia Opcje