FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
---> Seamont Estate by Mexiss - mieszkania bliskie naturz
Autor Wiadomość
mexiss 
Początkujący

Wysłany: 08-10-12, 11:50   ---> Seamont Estate by Mexiss - mieszkania bliskie naturz

Witajcie! ;-)

na początek mała uwaga, post zawiera dość dużo zdjęć ;)

Chciałbym zaprezentować mój najnowszy projekt. Budynek wraz z otoczeniem powstawał prawie rok, ciągle odkładałem go na "potem" lecz teraz przyszła jego kolej ;)

Inwestor
Mexiss-Seamont Estate Properties Sp. z o.o.

Inwestycja Seamont Estate zlokalizowana jest w małej miejscowości wypoczynkowej położonej u podnóża gór i zarazem u brzegu morza - to połączenie daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu, relaksu czy też dzięki swojemu urokowi miasteczko to jest rewelacyjnym kąskiem dla inwestorów w różnego rodzaju obiekty wypoczynkowe.

Seamont Estate zawiera w sobie 80 mieszkań (na 5 kondygnacjach) oraz 4 lokale użytkowe ;)
Budynek został zaprojektowany tak, aby każdy mieszkaniec bądź gość czuł się jak najbardziej komfortowo. Ogrzewane podłogi, obiekt monitorowany 24/7, parking podziemny, plac zabaw dla dzieci, duży odgrodzony od lasu ogród, docelowo również sklepy, studio fitness a także bliskość naturalnego lasu mają czynić inwestycję bardziej prestiżową od konkurencyjnych budynków.

Prezentowany budynek to budynek A, nie wiem jeszcze czy inwestor zdecyduje się na kontynuacje inwestycji ;)

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ogólnych budynku ;-)

Zdjęcia nocne

A teraz zapraszam do obejrenia pierwszego wnętrza, jest to biuro nieruchomości zlokalizowane na parterze budynku - lokal użytkowy nr. 1, pow całk 46m2

Kolejnym wnętrzem jest mieszkanie zlokalizowane na 4tym piętrze. Jest to średniej wielkości, 2 pokojowe mieszkanko z osobną kuchnią ;) Zamieszkuje je młoda para ;) - dopiero się wprowadzili !!

Dziękuję za poświęcony czas :)

Proszę o osobne ocenienie budynku ogólnie, lokalu użytkowego i mieszkania.

Z góry dzięki za wszelkie wpisy i życzę Wam wszystkiego dobrego :)

Armando 

Wysłany: 08-10-12, 16:27   

jestem pod wrażeniem i w ogóle w szoku, że można coś takiego zbudować w trójce. gratuluję, niesamowita praca.

gameoflive 
Młodszy Mistrz

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 11-10-12, 11:40   

Gratuluję pomysłu i czasu poświęconego na zbudowanie tej parceli- naprawdę robi wrażenie.;)
  mój status

Heroine 
Stały Bywalec

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 12-10-12, 16:04   

Gratuluję, praca przewspaniała, również jestem w szoku, że w simsach można stworzyć coś takiego : O. Budynek podoba mi się najbardziej, jest szalenie realistyczny, biuro już mniej, a mieszkanie jest po prostu nie w moim stylu ; d. Zainspirowałeś mnie niesamowicie. Jak tylko przyjadą mi dodatki do dwójki, zacznę pracować nad stworzeniem czegoś na kształt tej budowli ; D.
Czekam na więcej!
Ostatnio zmieniony przez Heroine 12-10-12, 16:08, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu

Opcje 
Zezwolenia Opcje