FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
Sposób na punkty szczęścia życiowego
Autor Wiadomość
Oluu 
Bywalec

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 26-12-12, 14:52   Sposób na punkty szczęścia życiowego

Cześć,jako iż nigdzie nie zauważyłam tego sposobu,bądź już się gdzieś przewinął w jakimś temacie,ale postanowiłam go udostępnić tutaj,by każdy mógł z łatwością na niego trafić.Mam nadzieję,że uda mi się jakoś w łatwy sposób to wytłumaczyć.To zaczynamy :)
Ja posiadam wersję the sims 3 1.42 z wgranym dodatkiem cztery pory roku i najprawdopodobniej zależy to od wersji simsów,dlatego jeśli komuś sposób nie zadziała proponuję zajrzeć tutaj (również w pełni pokazane w filmiku jest tutaj,więc jeśli komuś to bardziej pomoże): http://www.youtube.com/watch?v=SJ29-CwPHys

Krok pierwszy: Po odpaleniu naszej gry w MENU GŁÓWNYM (uwaga cheat działa tylko i wyłącznie po wpisaniu kodu w menu głównym) wciskamy ctrl+shift+c (czyli standardowo jakbyśmy wpisywali kody) po czym wpisujemy testingcheatsenabled true i zatwierdzamy enterem.

Krok drugi: Wchodzimy w naszą rodzinkę i u danego sima,któremu chcemy zwiększyć liczbę punktów szczęścia życiowego wchodzimy właśnie w zakładkę z punktami.

Krok trzeci: Jednocześnie trzymając CTRL klikamy prawym przyciskiem w okolicach zaznaczonego kwadraciku,jeśli Ci nie zadziała spróbuj z miejscem podanym w filmiku wyżej lub do skutku klikaj w różnych miejscach. (jeden klik najprawdopodobniej daje nam 500 punktów szczęścia życiowego)

Krok czwarty: Możemy się już cieszyć większą liczbą punktów i wymienić je na ciekawe nagrody :lol:

Jeśli macie jakieś pytania spróbuję na nie jakoś odpowiedzieć,dzięki i wesołych świąt :)

Odpowiedz do tematu

Opcje 
Zezwolenia Opcje