FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
The Best of British
Autor Wiadomość
Qwerty 
Ekspert

Wysłany: 13-10-12, 13:35   The Best of British

Przedstawiam Wam mój kolejny projekt. Niestety gra odmówiła mi współpracy i nie skończyłem go w pełni. Czeka mnie najprawdopodobniej reinstalka gry, więc pokazuję parcelę w obecnej postaci. Save'a z domem zachowam naturalnie i jeśli uda mi się urządzić te 3 brakujące pokoje to na pewno dodam zdjęcia :) . Inspirowałem się brytyjską architekturą, starałem się zawrzeć w domu najlepsze elementy z tego stylu, ale nie jest to żadna kopia realnego domu.

Parcelę zamieszkuje para prawników Susan i Adam. Udekorowali swój zabytkowy dom wieloma pamiątkami z ich licznych podróży. Mają zamiar wynajmować 2 puste na razie pokoje turystom przybywającym do cichej i spokojnej miejscowości, w której mieszkają - Riverview.

BRYŁA I OGRÓD

PARTER

Hall

Salon

Biblioteka/pokój telewizyjny

Jadalnia

Kuchnia

Gabinet

Łazienka

PIĘTRO

Korytarz

Sypialnia gospodarzy

Łazienka

Sypialnia gościnna

Łazienka gościnna

Rzuty

Zapraszam do komentowania :) .

Wszystkie (a przynajmniej większość) moje prace można zobaczyć na BPS. Mam tam nick Qwenthill, lecz moje projekty nie są plagiatem!
It's us against the world

I love bananas!
Ostatnio zmieniony przez Qwerty 21-12-12, 20:10, w całości zmieniany 2 razy  

Patty 
Sim Mistrz

Pomogła: 16 razy
Wysłany: 22-04-13, 15:57   

Pół roku po publikacji, ale lepiej późno niż wcale ;)
Ogólnie to wnętrze nie w moim guście, jednak nie zmienia to faktu, że odwaliłeś kawał dobrej roboty :) Bryła rewelacja - prosta i klasyczna. Ogród bardzo przestronny, miejscami pustawy jednak ma w sobie coś takiego, że ogrom tej wolnej przestrzeni w ogóle nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Marzy mi się rozłożyć kocyk gdzieś w trawce i poleżeć na łonie natury ;)
Najbardziej podoba mi się łazienka na parterze (ta na piętrze z kominkiem też niczego sobie :) i sypialnia gościnna (ten czerwony fotel wygląda świetnie). Nie spodobała mi się natomiast sypialnia główna. Nic mi tam do siebie nie pasuje. Ten nowoczesny fotel strasznie gryzie się ze stylem, w którym utrzymana jest reszta domu.
Ocena: 9/10 :)
I’m not prepared
I hyperventilate
Looking for hope somehow somewhere
And noone cares

I’m my own worst enemy”

Odpowiedz do tematu

Opcje 
Zezwolenia Opcje