FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
Losy maxisowskich rodzin
Autor Wiadomość
eliii.natii 
Początkujący

Oryginalne TS1: Nie Mam TS1
Wysłany: 12-12-12, 17:09   

PRZYJEMNIAK:
Andżelika (jako nastolatka)wpadła z tym blondaskiem od Biedaków, ma bliźniaki, parkę Julkę i Julka, dzieci mieszkają z dziadkami, bo rodzice studiują, kiedy wrócą zamieszkają razem i zabiorą do sb dzieci, Marysia pogodziła się z Danielem i 2 razy zaszła w ciąże, niestety raz poroniła. Daniel zanim pogodził się z żoną zrobił dzieci Kasi Le(coś tam, sprzątaczce), Lilka zaczeła sie uczyć i poszła na studia, narazie nią nie gram. Ale bliźniaczki zaprzyjaźniły się ze sobą.

BIEDAK:
jak już mówiłam Damian(czy jak mu tam) ma dzieci i jest na studiach, stracił pracę przestępcy, ale zanim to sie stało to Balbina urodziła Roberta, a Błażej trochę podrósł, starsi chłopcy mają ze sb świetny kontakt, z młodszym braciszkiem troszkę gorzej. Balbina wpadła z Donem, oczekuje narodzin dziecka, ale nie zamieszkali ze sb, bo wskrzesiłam Sławka, razem otworzyli mały salon piękności turz przy ich domu,

DON (nie pamiętam nazwiska)
jak już pisałam ma dziecko z Balbiną, ale nie interesuje się nim, do Dona wprowadziła sie pokojówka Kasia, kiedy urodziła Danielowi Przyjemniaczkowi czworaczki(gram z hackami ;D) wyprowadziła sie do małego domku, który stopniowo remontuje, a kiedy Krystian, Kamila, Krzysio i Kaya podrosną dobuduje piętro, by każde mogło mieć swój pokój.
Don jest narazie sam.

ĆWIR
jeszcze nie grałam, ale planuję: Mątiego poznać z Kasią, razem zamieszkają, bd mieli dzieci. Kasandra zamieszka u Marzycielów.Aleksandra wyślę na studia, sprubuję go "wypięknić" i oddeleguję jako mieszkańca miasta, może kiedyś się przyda xd

simka12 
Stały Bywalec

Oryginalne TS1: Tak
Pomogła: 3 razy
Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 20-05-13, 13:38   

U mnie rodzina Nowak ma 3 dzieci nie są zbyt bogaci i ciężko pracują żeby się, utrzymać. Są czarodziejami.
Ćwir
Majka na razie jeszcze nie pracuje , Kasandra dobrze się uczy a Henryk zarabia na utrzymanie rodziny. Możliwe że rodzinka się rozrośnie :mrgreen: . Oni też znają się na magii :mrgreen: .
A papużki nie żyją bo zostały porażone prądem jak chciały naprawić telewizor.
Ostatnio zmieniony przez simka12 20-05-13, 16:32, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu

Opcje 
Zezwolenia Opcje