FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider
Autor Wiadomość
Ellika99
[Usunięty]

Wysłany: 08-08-10, 20:59   Tomb Raider

Kto lubi czy grał w którąś część Tomb Raidera wbijać ;)
Ja mam Tomb Raider: Underworld
Jest superaśna i jest nawet cmentarz Majów,czy jakoś tak :)

ksiezycowapyza
[Usunięty]

Wysłany: 25-08-10, 13:17   

Też to lubię :) '
Mam wszystkie części, na playstation.
Ona jest taka zagadkowa, a takie to ja lubię ^^

Uilimatti 
Stały Bywalec

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 31-08-10, 16:14   

Coś nie przypadła mi do gustu. Dziwna gra jak dla mnie 4 / 10
wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skaaacz!!!"
- wklej to do podpisu. =]

Mischeal 
Początkujący

Wysłany: 18-01-11, 17:21   

Lara (...) II
Lara (...) III
Lara (...) Chronicles
Lara (...) the angel of darkness
lubie wszystkie, najbardziej III bo tam jest jej dom a w nim mnóstwo sekretów :lol:

Black_angel 
Stały Bywalec

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 18-01-11, 17:26   

Mam wszystkie częsci,ale na playstation.
Jakoś nie przypadła ta gra mi do gustu.

Wredotka 

Pomogła: 20 razy
Wysłany: 11-03-13, 00:45   

Odkopię trochę bardzo stary temat, ale bez sensu zakładać nowy. Niedawno premierę miała najnowsza część - grał ktoś? Ja jestem po kilku godzinach rozgrywki i odchodzę tylko wtedy, kiedy czuję, że moje nerwy więcej nie zniosą albo dłoń mam tak spoconą, że ześlizguje mi się z myszki.
Jestem konkretnie zakochana w tej grze! Od początku wiedziałam, że to będzie coś mocnego, bo Anczarted i Sliping Dogs [Crystal Dynamics] również było przekozackie. Generalnie polecam każdemu komu podobały się wyżej wymienione pozycje jak i laikom.
Dla mnie najlepsza wersja Tomb Raidera. Od poprzednij wersji różni się przede wszystkim doskonała fabuła, w której czujemy się jak bohater filmu akcji, a nie gracz prowadzący cycatą laleczkę przez grobowce. Do tego w końcu otwarty świat i o wiele lepiej rozbudowany tryb walki z przeciwnikami! Co prawda poprzednie serie przyzwyczaiły nas do małej ilości strzelania, a dużej wspinania i skakania - tu, stety bądź niestety, jest na odwrót, ale to tylko dodaje grze dynamiki, dzięki czemu tak szybko się nie nudzi.
Co prawda jest ona dosyć brutalna i wiele scen jest aż niesmacznych, ale takiemu zwyrolowi jak ja się nawet to podoba. Chociaż muszę przyznać, że w niektórych momentach ciary przechodzą mi po plecach.
Ach, cóż ja mogę jeszcze powiedzieć? Kupujcie i grajcie!

Ogromnym plusem są także niskie minimalne wymagania sprzętowe. Naprawdę optymalizacja gry, cudeńko! Wielkie propsy dla twórców.

Jestem straaasznie ciekawa waszych opinii
,,Życie to taki dziwny prezent. Najpierw przeceniamy je i myślimy, że jesteśmy nieśmiertelni. Później uważamy, że jest do chrzanu i że wcale go nie chcemy. Później dopiero orientujemy się, że to wcale nie był prezent, a jedynie pożyczka i staramy się na nie zasłużyć."

Last.fm
Ostatnio zmieniony przez Wredotka 11-03-13, 00:47, w całości zmieniany 1 raz  

Eveline 
Dominator

Pomogła: 128 razy
Wysłany: 12-03-13, 05:00   

Wredotka napisał/a:
Jestem straaasznie ciekawa waszych opinii

Ja mogę powiedzieć tylko jedno. Parę razy próbowałam, ale bez przekonania. Po prostu nie znoszę grać żadną babą. Jak raz mi w Maxie Payne wkleili na siłę jedną dziunię, to myślałam, że szału dostanę. Lata temu, a żal pozostał ;)

I'm loving what you wanna wear,
I wonder what's up under there?
Wonder if I'll ever have it under my tongue?

Malamhin 
Stały Bywalec

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 25-06-13, 10:59   

Zastanawiałam się nad kupnem iii... w sumie cieszę się że poprzestałam na gameplayu. Szczerze zawiodłam się na grze - produkcja miała być bardzo realistyczna. Ok, pod względem grafiki wszystko w porządku. Ale jeśli chodzi o resztę... Nope.
Niesamowicie "realistycznym" elementem jest np. podpalanie metalowych grotów strzał - ot tak - zapalniczką, rzucanie się na skalną ścianę i skakanie po niej z czekanem w jednej, wątłej łapce, siłowanie się z dwa razy większą postacią męską, starożytne chatynki sklecone z desek niejako wiszące na skałach, poddane działaniu wichury - wszystko lata gdzie popadnie, ale się nie rozwali... (o nie! Nie żeby w środku takiego czegoś dyndał ogromny, kilkutonowy, metalowy dzwon który rozwala stropy, czy coś w ten deseń) itd.
Zirytowała mnie naiwność bohaterki. Scenariusz przewidywalny, rozwiązania typu "dostanę serią z karabinu - schowam się za skrzynkę, 10 sekund i jestem zdrowa, o, właśnie przeżyłam wybuch granatu - idę walczyć z tym pakerem uzbrojonym w maczetę" (to się tyczy nie tylko TR.. ale skoro mieści się w temacie to nie pominę).
Nie odradzam zakupu, jeśli komuś takie niedociągnięcia nie przeszkadzają. Pomijając je gierka wydaje się dość sympatyczna. Mnie po prostu niesamowicie irytują i nie wydałabym swoich pieniędzy na grę (moim zdaniem) niedokończoną. :)
Ostatnio zmieniony przez Malamhin 25-06-13, 11:01, w całości zmieniany 1 raz  

Patty 
Sim Mistrz

Pomogła: 16 razy
Wysłany: 26-06-13, 11:37   

Kupiłam najnowszego TR z dwa tygodnie po premierze. Po prostu musiałam, mam duży sentyment do tej serii.
Ja się nie zawiodłam (;. Jedyne co mnie zasmuciło to czas rozgrywki. Zawsze staram się zbierać wszystko, przeszukuję wszystkie kąty itp. a i tak skończyłam ją w mgnieniu oka. Co do realizmu gry - zapalanie strzał zapalniczką jest trochę śmieszne, ale to jest TYLKO gra. Można się czepiać tego typu rzeczy, ale są one wszędzie, w każdej grze ("Skończyła mi się amunicja... hmm.. poszukam za krzakiem!") ;) .
Malamhin napisał/a:
10 sekund i jestem zdrowa

W poprzednich częściach był system "apteczkowy" - w dżungli, w świątyni , w każdej nawet najdziwniejszej lokacji porozmieszczane były apteczki ("Coś dużo apteczek nazbierałam w tym levelu... zaraz czeka mnie walka z bossem!"). Mi bardziej się podoba obecne rozwiązanie. Włączam najwyższy stopień trudności i serią prób i błędów próbuję przejść każdy etap walki w grze.
Nie uważam, żeby gra była niedokończona, wręcz przeciwnie - według mnie jest naprawdę dopracowana (o dziwo, nie natknęłam się na żadne bugi). W końcu czekaliśmy na nowego Tomb Raidera ponad cztery lata.
Fani gier przygodowych nie powinni być zawiedzeni, ja nie jestem ;)
Teraz zbieram pieniądze na The Last of Us (:
I’m not prepared
I hyperventilate
Looking for hope somehow somewhere
And noone cares

I’m my own worst enemy”

Odpowiedz do tematu

Opcje 
Zezwolenia Opcje