FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
4 pory roku
Autor Wiadomość
mara
[Usunięty]

Wysłany: 26-03-07, 18:25   

Tak, albo jak do basenu wskakiwał to był łysy :lol: mnie się ten pomysł podoba, a gra mi się bardzo podoba, to chyba najlepszy dodatek... Sobie klan teraz założyłam xD Gra świetna... :mrgreen:

patrycja1992
[Usunięty]

Wysłany: 29-03-07, 12:13   

I jednak kupiłam inną kartę, a mianowicie ATI Radeon 9600 PRO. Teraz simsy mi śmigają, grafika jest po prostu boska i się cieszę... A poza tym niedawno byłam w Auchanie w Wawie i ... napadła mnie chętka na 4 pory roq, a oczywiście nie miałam na nie kasy. No, a gdy moja mama zauważyła tą gierkę, powiedziała: "Oo, widzę, że nie masz tego dodatku! To kupię Ci!" :shock: . Nieźle się zdziwiłam, bo mama zwykle mówiła, że "nie ma pieniędzy na gry komputerowe", a tu taki bayer... I takim też cudem nie musiałam odkładać swoich pieniędzy...

A żeby nie off topicować...
Uważam, że ten dodatek jest bardzo ciekawy, jednak jak zawsze mam kilka "ale".
* Otóż podczas zmiany pory roku, bądź pogody - komp się na chwilę blokuje. Ale może to wina wolnego procka...
* Wszystko zmienia się tak nagle. W jednym momencie leży śnieg, a za chwilę już świeci słońce i po nim ani śladu...

No i to chyba by tyle z wad. Reszta podoba mi się baardzo i na prawdę wszystkim polecam ten dodatek :) .

Pozdrawiam ;)

Korba
[Usunięty]

Wysłany: 29-03-07, 12:53   

Nie pisze duzo, bo mi ie cos z klawiatura dzieje, ale jestem bardzo rozczarowana. Od czasu Własnego Biznesu dodatki są coraz gorsze :( Tylko NS i NŻ mi sie podobało ;)

Amy 

Zaproszone osoby: 1
MySims Page 2
Oryginalne TS2: Tak
Pomogła: 51 razy
Wysłany: 30-03-07, 18:41   

Korba, a mi się nie podoba NŻ i rozczrowały mnie też Zwierzaki. Cieszyłam się na nową odsłonę pierwszej części, a tu... NIC! To samo!!! Z tą różnicą, że nie ma ogródka (jest w Porach). Natomiast Pory mnie zachwyciły. Są świetne! :D

Korba
[Usunięty]

Wysłany: 31-03-07, 18:16   

Właśnie Cztery Pory Roku są do bani xP Napakowane błędami, niedopracowane....
larusia, gdy mówisz Pory, kojarzy mi się to z porami na skórze xDDDD

mara
[Usunięty]

Wysłany: 31-03-07, 20:16   

To zależy dla kogo, mnie się TS2PR podobają... Innym może nie, zależy od gustów...

Amy 

Zaproszone osoby: 1
MySims Page 2
Pomogła: 51 razy
Wysłany: 01-04-07, 06:47   

Oczywiście, mi się podobają Pory Roku, Korbie nie. Normalne, bo każdy jest inny. Nudno by było, gdyby wszyscy objeżdżali dodatki albo się zachwycali. Na tym polega fenomen for dyskusyjnych :) .
Ostatnio zmieniony przez Amy 22-06-10, 15:42, w całości zmieniany 1 raz  

simka12 
Stały Bywalec

Pomogła: 3 razy
Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 03-06-10, 16:54   

No cóż mi sie ten dodatek podoba ma swoje wady jaki zalety jak każdy dodatek jednemu się spodoba to a innemu co innego ;)

Mi sie najbardziej podoba Wiosna i jesień.

Heroine 
Stały Bywalec

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 18-04-13, 14:26   

Zdecydowanie mój ulubiony dodatek do dwójki (na drugim miejscu Podróże), niby nic specjalnego - ot, jakieś tam efekty pogodowe - ale chyba najbardziej ze wszystkich urozmaica grę (choć wydaje mi się, że podobnie jest z Osiedlowym Życiem, ale głowy nie dam, nie miałam jak dotąd okazji dłużej pograć), nie wyobrażałabym już sobie teraz go nie mieć ;d.

Tost 
Początkujący

Wysłany: 10-05-13, 22:20   

Ja tak samo lubię ten dodatek. Chociaż bardzo odstrasza to, że CZPR tak na prawdę dodaję tylko pogodę pory roku i trochę rzeczy z nią związanych. A płacić trzeba tyle co za normalny dodatek z wieloma nowymi rzeczami. Jak na mój gust tego dodatku nie powinno być, bo pogoda powinna być już od podstawy, co to w ogóle jest, że nie ma pogody ani pór roku już od początku? No ale kupić trzeba, mimo wszystko świat simów bez tego dodatku nie jest taki sam.

mój status

Jenni 
Początkujący

Wysłany: 19-05-13, 02:23   

Ja uwielbiam ten dodatek, po tylu latach nie wyobrażam sobie Dwójki bez Czterech Pór Roku ;)
Mimo, że włączam teraz TS2 bardzo rzadko, ostatni raz kilka miesięcy temu, to zawsze zaglądam do mojej rodziny która ma wielką szklarnię i duży zadbany ogród :)
Jest to jeden z moich ulubionych dodatków do TS2 bo dzięki niemu zmienia się pogoda, pory roku, doszło ogrodnictwo :D i wiele więcej... Jednym słowem - wspaniały ;)

Flyeth 
Początkujący

Wysłany: 16-11-13, 18:23   

Bardzo podoba mi się ten dodatek. Wprowadza wiele ciekawych opcji, które bardzo urozmaicają grę.

Odpowiedz do tematu

Opcje 
Zezwolenia Opcje