FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
4 pory roku
Autor Wiadomość
Aniao 
Ekspert

Oryginalne TS2: Tak
Pomogła: 20 razy
Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 03-03-07, 21:40   4 pory roku

Co sądzicie o dodatku?? Ja sądzę ze jest super

mara
[Usunięty]

Wysłany: 03-03-07, 21:51   

A ja chyba jutro będę go miała :mrgreen: brat mi załatwił (oryginał oczywiście...) inaczej mówiąc kupił, ale jutro przesyłka dotrze :roll: więc za bardzo nie mogę opisać gry, ale jutro, albo pojutrze (bo jutro dzień będzie poświęcony wyłącznie temu dodatkowi) napisze moje zdanie, ale z tego co widziałam z screenów z gry, to jest super dodatek!

Amy 

Zaproszone osoby: 1
MySims Page 2
Pomogła: 51 razy
Wysłany: 03-03-07, 22:45   

A ja też niedługo będę miała... Simsy już zamówione, czekam na paczkę. Też podzielę się opiniami... :D

Eveline 
Dominator

Pomogła: 128 razy
Wysłany: 04-03-07, 14:08   

Szczerze mogę powiedzieć, że dla mnie to najlepszy dodatek. Wreszcie coś mnie w tych simach zainteresowało. Co prawda wszystkie nowości wystarczyły mi na dzień zabawy, ale to i tak więcej niż w przypadku poprzednich dodatków, które "przykuły" mnie do gry na jakieś 20 minut.
Najbardziej podoba mi się hodowanie warzyw i owoców. I sim roślina. A i możliwość zrobienia w stawie małej fontanny.

Parę fotek:

I'm loving what you wanna wear,
I wonder what's up under there?
Wonder if I'll ever have it under my tongue?

Miguel
[Usunięty]

Wysłany: 04-03-07, 18:08   

Wedlug mnie dodatek jest swietny! Zdecydowanie najlepszy jaki dotychczas powstal. Tylko ten snieg... Tak szybko znika... :roll:

Amy 

MySims Page 2
Wysłany: 04-03-07, 18:10   

A myślałam, że wolisz ciepłe pory roku :wink:

Miguel
[Usunięty]

Wysłany: 04-03-07, 18:14   

larusia napisał/a:
A myślałam, że wolisz ciepłe pory roku
Wolę, ale jak zima to porządna, prawda? :D Śnieg mialem 2 dni... Poza tym liscie z dwóch malych drzewek sypaly się niczym z wielkiego lasy przez caly tydzien... :|

mara
[Usunięty]

Wysłany: 04-03-07, 22:48   

Ja też poczekam sobie na przesyłkę :lol: Fajne fotki, a z tego co widzę to naprawdę świetny dodatek! Nie mogę się już doczekać!

Amy 

MySims Page 2
Wysłany: 06-03-07, 16:11   

Miguel napisał/a:
Wolę, ale jak zima to porządna, prawda?

Jasne, wolałabym wiosnę niż zimową chlapę... Minus 15 to idealna temperatura :) :D

nacja 
Ekspert

MySims Page 2
Pomogła: 7 razy
Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 06-03-07, 20:31   

dodatek suuuper :] najlepszy ze wszystkich :DDD

mój status

witch
[Usunięty]

Wysłany: 09-03-07, 20:34   

Ee, Eveline o co chodzi z tą aurą na przedostatnim zdjęciu? O_o

Amy 

MySims Page 2
Wysłany: 09-03-07, 23:20   THE BEST!

To jest zmieniacz pogody, dostepny za punkty aspiracji :D Możesz stworzyć opady lub usunąć aktualne, zmienić porę roku lub przedłużyć obecną :D
4 PORY ROKU TO NAJLEPSZY DODATEK! Świetny wręcz! Muszę zamieścić parę fotek. Zaadoptowałam Macierzanków - ją uczyniłam szlachcianką z tradycjami, jego prostym, ale idącym z duchem czasu rolnikiem. Fajny jest wystrój 'wiejski' :lol: Ich syn nazywa się Jan :wink:
Najbardziej podoba mi się zima i lato. Zima, bo są fajne zabawy i można zorganizować realistyczne święta. Lato, bo jest ciepło, dużo czasu spędza się na świeżym powietrzu łowiąc ryby, pracując w szklarniach czy pływając w basenie. Jesień, bo urocze jest Simowe grabienie liści i są wreszcie wyczekane plony. Wiosna, bo są piękne krajobrazy, dużo pracy, sianie i sadzenie roślin. :D

patrycja1992
[Usunięty]

Wysłany: 11-03-07, 15:27   

Achh, chciałabym mieć już ten dodatek... Ale na razie nie mam na niego pieniędzy, ze względu na zakup nowych części do komputera. Przede wszystkim za parę dni będę miała nową kartę graficzną (zmieniam z GeForce 2 na GeForce PCX 5300). Plan zmiany karty graficznej mam już w głowie od bardzo dawna, ale ze względu na to, że cały czas kupowałam nowe dodatki do simsów nie miałam na to pieniędzy. Teraz odłożyłam trochę kasy, kupuję kartos, w związku z czym simsy muszą poczekać :( . Ale wreszcie nie będę narzekać na grafikę i będę cieszyć się pięknymi kolorami, a wierzcie mi, że z GeForce'm 2 nawet tak genialna gra jak The Sims nie ma sensu :) .
A co do dodatku to widzę, iż jest świetny. Czytałam cały artykuł z Komputer Świat Gry (styczniowy) i bardzo mnie on zaciekawił. Tak więc teraz trzeba odkładać pieniążki na seasons ^^
Pozdrawiam

Eveline 
Dominator

Pomogła: 128 razy
Wysłany: 11-03-07, 17:47   

patrycja1992 napisał/a:
a wierzcie mi, że z GeForce'm 2 nawet tak genialna gra jak The Sims nie ma sensu :) .

Dla mnie zaczęła mieć sens dopiero przy GF 7800 ;)

A co do dodatku, to po dalszych testach podoba mi się jeszcze bardziej. Sama nie wiem, co jest najlepsze, bo podoba mi się wiele rzeczy. Dobry pomysł z tym zmienianiem fryzur przy każdym rodzaju strojów. Tego mi brakowało.

I'm loving what you wanna wear,
I wonder what's up under there?
Wonder if I'll ever have it under my tongue?

Amy 

MySims Page 2
Wysłany: 12-03-07, 17:59   

Eveline napisał/a:
Dobry pomysł z tym zmienianiem fryzur przy każdym rodzaju strojów. Tego mi brakowało.

Właśnie! To było śmieszne, gdy Sim wstawał z łóżka w wygalantowanej fryzce z kwiatkiem we włosach :lol:

Odpowiedz do tematu

Opcje 
Zezwolenia Opcje