FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Amy
31-12-08, 19:08
Hacki
Autor Wiadomość
Olusha 

Zaproszone osoby: 1
Oryginalne TS2: Tak
Pomogła: 75 razy
Wysłany: 14-09-07, 18:44   Hacki

Piszcie tutaj jakich hacków uzywacie, gdzie możne je znaleźć, co one dają. Ja osobiście używam tylko InSimMenatora, falminga od Shaklina i pralki(jeśli to hack) Ostatnio znalazłam na MTS2 taki który pozwała na takiego modelkowe pozycje ale jest ich dużo więcej niż we flamingu. Znajduje się on tutaj i w najbliższym czasie mam zamiar go wypróbować.
on me"

last.fm ♫
Ostatnio zmieniony przez Olusha 27-06-10, 16:16, w całości zmieniany 1 raz  

Eveline 
Dominator

Pomogła: 128 razy
Wysłany: 15-09-07, 02:21   

Ja używam wielu hacków, niestety część z nich nie jest już dostępna.

Są to:
1. falming z Shaklina
2. Pudełko, które wymieniła olusha
3. Buteleczka voodoo, za pomocą której można "zakochać" lub zaprzyjaźnić simy ze sobą jednym kliknięciem - http://www.gamesims2.atknet.sk/
4. Obraz, który ma bardzo wiele fajnych właściwości - http://www.simchaotics.ne...ltiPainting.htm
5. Możliwość noszenia przez ciężarną simkę normalnych ubrań - nie pamiętam adresu
6. Hack na brak zazdrości (np. kiedy mąż całuje się z inną żona nie reaguje) - http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=7927
7. Hack "call-anyone-nl" - dzięki któremu sim może dzwonić do wszystkich z okolicy, bez konieczności uprzedniego poznania - adresu nie pamiętam.
8. "Visitors_Stays_Longer" - dzięki któremu sim odwiedzający zostaje dłużej (nawet kilka dni). Można się z nim oczywiście w dowolnym momencie pożegnać i wtedy idzie. - adres nieznany.
9. Obowiązkowo "CBOY_nocensor" - zdejmuje cenzurę (irytują mnie te kwadraciki, bez nich lepiej) - adres już nie istnieje.
10. Hack "AdultsGoToCollege" - jak sama nazwa wskazuje, pozwala dorosłym iść na studia - nie ma już tematu, z którego miałam ten hack.
11. Hack "VampireDaytimeHack" - tu też łatwo się domyśleć - światło słoneczne nie szkodzi wampirom - też nie istnieje temat.
12. Jeden z moich ulubionych, chyba pierwszy jaki zainstalowałam - dostępność każdej potrawy, bez względu na porę dnia. - Nie mam nawet pojęcia, jak się nazywa, a już w ogóle, z jakiej jest strony.
13. Wieszak na ubrania, dzięki któremu można kupić ciuchy na parceli mieszkalnej, zmieniać wygląd dowolnych simów (nawet NPC) itp. - niedostępny
14. I jeszcze drugi wieszak, dzięki któremu również można kupować ubrania w domu (włącznie z wierzchnim, którego nie ma w poprzednim wieszaku) - http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=225251

Używam ich od dość dawna (poza punktem drugim, to mam od jakichś 2 tygodni) i jeszcze nie zaobserwowałam błędów w grze.

I'm loving what you wanna wear,
I wonder what's up under there?
Wonder if I'll ever have it under my tongue?

Alexis
[Usunięty]

Wysłany: 15-09-07, 07:27   

A ja nie używam hacków. Kiedyś miałam takie coś, jak Eveline w punkcie 14, to na samym początku Simów, ale popsuł mi całą grę, powykasowywał Simów, pozmieniał wiek, nazwiska, imiona... "Dzięki" hackowi musiałam wywalić całą grę :ziew:

Olusha 

Wysłany: 15-09-07, 09:51   

No tak zapomniałam o tym obrazie i hacku na normalne piżamy (!) czasie ciąży ;) Resztę reguluję INSimMenatorem i SimPe :]
on me"

last.fm ♫

Eveline 
Dominator

Wysłany: 15-09-07, 13:37   

olusha napisał/a:
hacku na normalne piżamy (!) czasie ciąży ;)

Kiedy mam ten hack i wieszak, to mogę simkę w czasie ciąży ubierać we wszystkie ciuszki, nawet codzienne ;) Podejrzewam, że sam wieszak by wystarczył, ale nie chce mi się sprawdzać.

Cytat:
Kiedyś miałam takie coś, jak Eveline w punkcie 14, to na samym początku Simów, ale popsuł mi całą grę, powykasowywał Simów, pozmieniał wiek, nazwiska, imiona...

Dziwne, ja go używam od kilku lat i nie miałam żadnego problemu. Tak samo moi znajomi O_o Może ściągnęłaś pierwszą wersję, z jakimś błędem ...

Zapomniałam jeszcze o jednym hacku - zmieniającym nazwę "pieprz" na "papryka". Zrobiła go Kronia z SW.

Meversea. 
Sim Mistrz

Pomogła: 74 razy
Wysłany: 15-09-07, 16:56   

Nie wiem czy pisze o tym w dobrym temacie ale wiecie może gdzie mogę znaleźć hack (o ile to wogóle jest hack) na to żeby zmienić kolor i styl menu albo pokój w panelu tworzenia simów? Mam nadzieję że wiekszość zrozumiała o co mi chodzi :? bo gdzieś, w internecie takie coś już widziałam, ale nie pamiętam gdzie...

Martuuula 
Ekspert

Pomogła: 7 razy
Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15-09-07, 19:35   

Jak dotąd w ogóle nie używałam hacków, ale chyba się na nie zdecyduję, bo parę rzeczy w grze chciałabym zmienić. Mam InSimMenatora, ale bardzo rzadko z niego korzystam, SeeThem, żeby nie wpisywać za każdym razem boolpropa, mam zamiar załatwić sobie flaminga. Jak znajdę coś ciekawego, albo stwierdzę, że przydałoby się coś, to ściągnę, ale będę się ograniczać, chyba nie mam zaufania do hacków :roll:

Alexis
[Usunięty]

Wysłany: 15-09-07, 19:40   

a jaki hack jestwaszym zdaniem, najfajniejszy i który najbardziej opłaca się ściągnąć?

Eveline 
Dominator

Wysłany: 15-09-07, 19:47   

alexis napisał/a:
a jaki hack jest waszym zdaniem, najfajniejszy i który najbardziej opłaca się ściągnąć?

Trudno byłoby mi wybrać jeden. Nie wyobrażam sobie przyjemnej gry bez hacków 2, 3, ,6, 9, 12, 13, 14 z tych, które wymieniłam wcześniej. Simami jako takimi gram bardzo rzadko i zwykle krótko, dlatego w jak najkrótszym czasie staram się skorzystać jak najwięcej z gry. Wiem, że wiele osób to potępia, ale w końcu każdy ma prawo do własnego sposobu na granie ;)

Amy 

MySims Page 2
Pomogła: 51 razy
Wysłany: 15-09-07, 19:51   

A skąd jeszcze można ściągnąć bezpieczny hack zdejmujący cenzurę? Bo na zdjęciach idiotycznie wyglądają te koszmarne kwadraciki. ;)

Martuuula 
Ekspert

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15-09-07, 19:55   

Widziałam na jakiejś stronie nową wersję SeeThema, który ściąga cenzurę. Mam podstawowy i działa tylko funkcja testing true z boolpropa i stawianie przedmiotów poza siatką. Jeszcze nie próbowałam tego nowego, ale powinno działać :wink: Jeśli znajdę stronę, na której jest, podam.

Olusha 

Wysłany: 15-09-07, 21:07   

Moim zdaniem najlepiej jest ściągnąć SimPe i w nim zdjąć cenzurę :) Nie jest to trudny program jeśli wie się jak go używać. SimPe rządzi ;)
on me"

last.fm ♫

Eveline 
Dominator

Wysłany: 15-09-07, 21:10   

olusha napisał/a:
Moim zdaniem najlepiej jest ściągnąć SimPe i w nim zdjąć cenzurę :) Nie jest to trudny program jeśli wie się jak go używać. SimPe rządzi ;)

Niestety, jeśli się dokładnie nie wie, jak go używać, można porządnie sobie popsuć grę.

Olusha 

Wysłany: 15-09-07, 21:26   

No niewiem... Zmieniam w nim tylko to co potrafię: cenzura, imię, nazwisko, pragnienia, cel zyciowy, zmiana koloru oczu i kanacji i zmana relacji miedzy-simowych :)
on me"

last.fm ♫

Martuuula 
Ekspert

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15-09-07, 22:46   

Z TEJ strony można ściągnąć SeeThem 2.31, który zdejmuje cenzurę i nie tylko. Jeszcze go nie wypróbowałam, ale czytałam, że to działa.

Odpowiedz do tematu

Opcje 
Zezwolenia Opcje