FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymarzone adoptowane dziecko
Autor Wiadomość
Alexis
[Usunięty]

Wysłany: 02-12-07, 17:40   Wymarzone adoptowane dziecko

Czy nie raz zdarzyło wam się, że dziecko, które adoptowaliście, jest paskudne i nie wiecie, co macie z nim zrobić?
Oto odpowiedź!
Aby zaadoptować wymarzonego malucha, należy zrobić tylko kilka prostych kroków.
1. Najpierw trzeba utworzyć rodzinę, która zaadoptuje dziecko i zakwaterować ją.
2. Teraz tworzymy rodzinę z brzydkimi rodzicami, oni i tak będą nam później niepotrzebni. Dziecko musi być ładne, ponieważ to ono będzie adoptowane.
3. Wprowadzamy rodzinę z brzydkimi rodzicami na jakąś pustą parcelę.
4.
a) Czekamy aż wszyscy dorośli umrą;
b) Nie zajmujemy się dzieckiem, czekamy, aż zabierze je opieka społeczna.
5. Kiedy dziecko zostanie zabrane przez opiekę społeczną, wchodzimy w rodzinę, która ma adoptować dziecko.
6. Klikamy na telefon i wybieramy opcję "Usługi", następnie "Pracownik biura adopcyjnego"
7. Czekamy, aż przyjedzie opieka społeczna z naszym ładnym dzieckiem :)

PS. Kiedy jest mowa o brzydkich rodzicach, oni wcale nie muszą być brzydcy, ale nie musimy ślęczeć nad nimi parę godzin, bo i tak umrą;
PS2. Pamiętajmy o tym, aby Sim, który adoptuje dziecko, musi spełniać "wymagania", tj. musi mieć na koncie co najmniej 3 000 simoleonów, oraz w tym domu nie może być więcej, jak siedem osób.
Ostatnio zmieniony przez Alexis 02-12-07, 17:41, w całości zmieniany 1 raz  

Eveline 
Dominator

Wysłany: 02-12-07, 17:43   Re: Wymarzone adoptowane dziecko

Alexis napisał/a:
oraz w tym domu nie może być więcej, jak siedem osób.

A czasem nie może być nie więcej niż 7 osób? W końcu na jednej parceli może mieszkać góra 8 osób a adoptowany dzieciak będzie właśnie tą ósmą.

I'm loving what you wanna wear,
I wonder what's up under there?
Wonder if I'll ever have it under my tongue?

Ostatnio zmieniony przez Eveline 02-12-07, 17:43, w całości zmieniany 1 raz  

Alexis
[Usunięty]

Wysłany: 02-12-07, 17:45   

Eveline napisał/a:
Alexis napisał/a:
oraz w tym domu nie może być więcej, jak siedem osób.

A czasem nie może być nie więcej niż 7 osób? W końcu na jednej parceli może mieszkać góra 8 osób a adoptowany dzieciak będzie właśnie tą ósmą.

O to mi właśnie chodziło. Może źle to ubrałam w słowa, ale to właśnie miało to znaczyć ;)

o0sts0o
[Usunięty]

Wysłany: 08-01-08, 16:12   

chciałam powiedzieć ze ja tak robilam i co z tego wyszlo ? przywiezli mi inne dziecko to brzydkie a nie to ładne :mrgreen: :-(

m@ybelline
[Usunięty]

Wysłany: 13-01-08, 12:56   

Skomplikowana porada ....
Ale .. wypróbuje ..
Wkurzają mnie te .. paskudne dzieci :mrgreen:

DiamondPrincess
[Usunięty]

Wysłany: 21-01-08, 01:07   

Raz adoptowałam dziecko i było naprawdę okropne :shock: Ale teraz moi Simowie wolą się z kimś związać i sami zadbać o potomka... :) A co do poradnika, to ciekawy sposób...Spróbuję :)
Ostatnio zmieniony przez DiamondPrincess 21-01-08, 01:08, w całości zmieniany 1 raz  

Weroniczka
[Usunięty]

Wysłany: 26-01-08, 19:40   

Ja też mam już dość tych paskudnych dzieciaków. A co do poradnika spróbóję.

agusiax
[Usunięty]

Wysłany: 28-04-08, 09:10   

Bardzo to skomplikowane ale skusze się i wyprubuje. :wink:

fanciful-
[Usunięty]

Wysłany: 06-05-08, 21:45   

Przydatny ale czy na 100% zadziała ?
Ale i ta się skuszę na to. :mrgreen:

viera
[Usunięty]

Wysłany: 08-07-08, 19:18   

Hmmm... ok spróbuje :) Ktoś już może wypróbował???

A czy czytanie postów boli? Tylko ostrzegam, jeszcze raz napiszesz wiadomość nie wnoszącą nic do tematu, dostaniesz ostrzeżenie. L.
Ostatnio zmieniony przez Amy 09-07-08, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  

Edyta13
[Usunięty]

Wysłany: 04-08-08, 13:52   Re: Wymarzone adoptowane dziecko

Alexis napisał/a:

a) Czekamy aż wszyscy dorośli umrą;
.

Jeśli chodzi tylko o zabranie dziecka to nie trzeba czekać aż umrą! Wystarczy po prostu nie zajmować się dzieckiem. Jeśli nie chcecie ciągle przerywać opieki przez simów to wystarczy np . zamknąć drzwi zamkiem (maluch musi być w środku) lub (niehumanitarny sposób :twisted: ) zamurować dzieciaka :twisted:

black-lady
[Usunięty]

Wysłany: 11-08-08, 18:01   

mozna tez stworzyc rodzinke z 7 maluchami..wtedy rodzic nie daje sobie rady z zapewnieniem potrzeb dzieci i wtedy opieka zabiera wszystkie od razu ;)

Patri
[Usunięty]

Wysłany: 19-11-08, 20:44   

Alexis, mówiłaś, że przyniosą nam to ładne dziecko, czyli to znaczy, że odebrane dzieci w ciagu gry mogą jeszcze zostać przyznane naszej rodzinie. Ja raz miałam takie dziecko co się zacieło i zachowywało jak niemowle. Wzięla mi je opieka społeczna, bo nie mogłam z nim wytrzymać. Czytając twój poradnik wnioskuję, że odebrane dziecko można jeszcze przygarnąć, A CO JAK MI PRZYPROWADZĄ TEGO dziecko-NIEMOWLAKA? Ale nie sądze, żeby to było możliwe... :lol: HA

Olusha 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 19-11-08, 21:36   

Patri, można adoptować to samo dziecko, ale nie przez tą samą rodzinę. Wyskakuje info o tym, że jesteśmy nieodpowiedzialni, bla, bla, bla.
A poradnik znany mi od bardzo dawna, ale poprawnie napisany i w miarę przejrzysty.
on me"

last.fm ♫

Patri
[Usunięty]

Wysłany: 20-11-08, 13:03   

Olusha, chodziło mi raczej o to, że jeśli zabiorą dziecko naszej jednej rodzinie, czy możne je zaadoptować nasza druga rodzina? :wink: xD

Odpowiedz do tematu

Opcje 
Zezwolenia Opcje