FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
Big Sim
Autor Wiadomość
Hauru 
Początkujący

Wysłany: 27-06-13, 09:19   Big Sim

Hej-jo!

Chciałem wam pokazać efekt mojej ostatniej pracy. To jest filmik z Simsów ukazujący pewną zabawę. Jest ona podobna do reality show, jak Big Brother, lub coś w tym stylu. Mamy ośmiu uczestników, którzy rywalizują ze sobą w specjalnym domu. Poznają się i trafiają do zamkniętych pokojów. Na koniec dnia przyznają sobie plusy i minusy. 2 osoby najbardziej lubiane w ten sposób trafiają do pokoju luktusowego, a dwie najbardziej nielubiane do pokoju tortur. Wśród pozostałych losujemy pokoje. Taka sytuacja ma miejsce aż do finału, w którym wezmą udział 3 osoby. Również widzowie mogą mieć wpływ na przebieg gry, przyznając dzikie karty uczestnikom, których najbardziej lubią.

Główne cechy serii:
- Emocjonujące rozdawanie plusów i minusów
- Specjalne pokoje i losowanie, kto gdzie ma trafić
- 8 różnych uczestników
- specjalne atrakcje podczas kolejnych odcinków
- przyznawanie dzikich kart przez widzów

napiszcie co sądzicie o pomyśle i wykonaniu:
http://www.youtube.com/watch?v=5LWcGwnx25o

Wredotka 

Wysłany: 28-06-13, 22:16   

Boże, czemu to jest zrobione w jedynce? p.p Pomysł może rzeczywiście ma potencjał i byłby fajny, ale postacie w jedynce są tak mało wyraziste i nie posiadające za grosz osobowości, że nie da się ich ,,polubić". Widzom potrzeba coś więcej oprócz mówienia kto jaki jest. Takie rzeczy powinno się widzieć. W reality show wchodzimy w czyjeś życie, jakbyśmy byli między ludźmi, a w simsach 1 nawet nie ma dynamicznej kamery ;_; Generalnie jestem za ale za kontynuacją chociażby w dwójce!
,,Życie to taki dziwny prezent. Najpierw przeceniamy je i myślimy, że jesteśmy nieśmiertelni. Później uważamy, że jest do chrzanu i że wcale go nie chcemy. Później dopiero orientujemy się, że to wcale nie był prezent, a jedynie pożyczka i staramy się na nie zasłużyć."

Last.fm

Hauru 
Początkujący

Wysłany: 29-06-13, 20:59   

Ok, rozumiem twoje zdanie. Faktycznie może simsy jedynka są pod pewnymi względami ułomne, ale ja właśnie chciałem, żeby to były sims 1, bo chciałem pokazać jak ja się w to bawiłem za młodego szczyla i wtedy nie było innych części. Jeśli tylko oglądalność pozwoli to chciałbym już kolejną serię zrobić w 3.

Mam nadzieję, że mimo wersji wybranej rzucicie okiem na kolejny odcinek, któy już niebawem,a w którym kilka zmian i atrakcji oraz myślę, że lepszy komentarz. :D

Armando 

Wysłany: 30-06-13, 13:12   

Bardzo fajna inicjatywa, gratuluję ; )

Dels 
Początkujący

Wysłany: 28-09-13, 00:38   

Świetny pomysł.Nie grałem w jedynkę jestem ciekaw jakby to wyglądało w 2 lub 3 :wink:

Odpowiedz do tematu

Opcje 
Zezwolenia Opcje