FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Miki
11-09-11, 10:35
Parę słów do wszystkich
Autor Wiadomość
Amy 

Zaproszone osoby: 1
Pomogła: 51 razy
Wysłany: 11-09-11, 10:21   Parę słów do wszystkich

Kochani,

Po ok. 2,5 roku administrowania Sims Forum przyszedł czas się pożegnać. Jak na pewno wszyscy zauważyliście, od kilku miesięcy coraz trudniej mi wygospodarować czas i energię do pracy na forum. Sądzę, że uczciwiej wobec wszystkich będzie postawić sprawę jasno i przekazać władzę innym, którzy będą w stanie zaangażować się w odbudowę tego miejsca.
Spędziłam tu dużo czasu, zostawiam też po sobie pokaźny wkład we wszystko, co się przez te 4 lata mojego moderowania działo. Mam nadzieję, że to forum nie upadnie i na nowo przyciągnie rzesze Użytkowników. Jednocześnie dziękuję moim kolegom z ekipy: Mikiemu, Oli, Uli i Gaji. Nie zawsze się ze sobą zgadzaliśmy, ale ja wspominam lata współpracy bardzo dobrze i w razie potrzeby chętnie udzielę im pomocy. Dziękuję wszystkim Użytkownikom za przyjemnie spędzony czas i za wsparcie.
Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że nie odchodzę definitywnie z forum, nadal będę tu wchodzić i sprawdzać, co się dzieje, nie dam Wam tak szybko o sobie zapomnieć ;)

Trzymajcie się ciepło! W razie czego wiecie, gdzie mnie szukać :)
Amy
Ostatnio zmieniony przez Wredotka 07-08-12, 15:18, w całości zmieniany 3 razy  

Odpowiedz do tematu

Opcje 
Zezwolenia Opcje