FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
Jessica, Summer oraz Secret.
Autor Wiadomość
Revolution 
Bywalec

Wysłany: 08-09-11, 22:29   Jessica, Summer oraz Secret.

Witam wszystkich!

Chcialabym wam zaprezentowac Simke, jej coreczke oraz ich pupila - suczke rasy blizej nieokraslonej ;D
Oto Jessica:

Summer:

Matka i corka:

Oraz Secret, ich pupil:

Prosze o szczera opinie ;)

Akiko 
Bywalec

Wysłany: 07-11-11, 15:20   

A więc tak:

Jessica- wygląda całkiem ok. Fioletowe, błyszczące oczy raczej zbyt realne nie są, ale to mogę pominąć, bo różne są gusta. Ich kształt jest ładny. Ma za dużą dolną wargę, i powinna mieć bardziej obniżone kąciki ust (chyba, że się uśmiecha). Jej fryzura nawet mi się podoba, ale jednocześnie lekko przypomina hełm. Na temat ubrania nie lubię się wypowiadać, bo jest ono kwestią gustu, a na makijażu i skinach się nie znam.

Summer- tutaj już trochę gorzej. Fryzura jest ok, tak samo kolor oczu, aczkolwiek wydaje mi się, że są zbyt szeroko rozstawione. To pewnie jednak tylko złudzenie. Maxisowe brwi ładne nie są, polecam jakieś ściągnąć. Nos jest trochę za szeroki u dołu. Górna warga powinna być większa, a dolna, zdaje się, choć trochę mniejsza. Jak u Jessicy, powinna mieć obniżone kąciki ust, chyba że to uśmiech. Poza tym- czy ona jest pomalowana? Na temat skina i (możliwego) makijażu się nie wypowiem, z powodów wyżej wymienionych, a ubranie na zbliżeniu jest rozpikselowane.

Na temat Secret się nie wypowiem, bo zwyczajnie się nie znam. x]

Pozdrawiam. :wink:

Flyeth 
Początkujący

Wysłany: 19-11-11, 15:39   

Jessica ma zbyt wielkie oczy i maxisowy skin >(, Summer to samo. Ponadto, ma kąciki ust za wysoko do góry.
Secret, jest ładny, ale niebieskie oczy średnio mi tu pasują.

Ogólnie 7,5/10
Ostatnio zmieniony przez Flyeth 19-11-11, 15:40, w całości zmieniany 1 raz  

Evangelina 
Bywalec

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 02-12-11, 09:33   

Jessica ma bardzo ładną twarz i włosy, ale jak dla mnie jest taka trochę "przesłodzona" ...może przez tą sukienkę ? ale 8/10

Za to Summer jak na takie małe dziecko ma zbyt dorosłą twarz :wink:

A piesio spoko ...ma taki przyjacielski pyszczek !

Biała__Wrona 
Początkujący

Wysłany: 18-02-12, 14:09   

Jessica ma zdecydowanie swój urok, jednakże nie lubię nienaturalnych kolorów tęczówek u simów. Z jasną zielenią byłoby jej bardzo ładnie. Poza tym niezbyt podobają mi się jej rysy - usta są zbyt wysunięte do przodu, co psuje cały efekt. Simka wygląda nienaturalnie.
Co do Summer - małych dziewczynek raczej się.... nie maluje. Bez makijażu byłoby dużo lepiej. Mam zastrzeżenia także do fryzury - pasuje bardziej do nastolatki niż do małego dziecka.
Maxisowe skiny wcale nie rzucają się w oczy i szczerze powiedziawszy, na początku w ogóle ich nie zauważyłam.
Jeśli chodzi o pieska, nie wypowiem się, ponieważ się na tym nie znam.
Ogółem - 3/10
Nie miej mi za tego za złe, mam nadzieję, że dobrze przyjmujesz porady i krytykę. W końcu to one mobilizują do dalszej pracy.

Odpowiedz do tematu

Opcje 
Zezwolenia Opcje