FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album

Poprzedni temat «» Następny temat
Słowem wstępu
Autor Wiadomość
Wredotka 

Pomogła: 20 razy
Wysłany: 03-08-12, 16:51   Słowem wstępu

Witam wszystkich użytkowników!
Zapewne większość z was zna mnie, a przynajmniej kojarzy z forum. Jednak gdyby tak nie było, to może na wszelki wypadek przedstawię się. Jestem Wredotka, powszechnie znana jako Julia i przypadł mi zaszczyt zostania administratorem tego forum. Mam nadzieję, że dacie mi szansę sprawdzenia się na tej posadzie.
Póki co nie przewiduję naboru, ponieważ forum niechybnie przestało tak tętnić ży-ciem jak kiedyś i póki co nie ma takiej konieczności, jednakże postawiłam sobie za zadanie prioryte-towe wydobyć dawny blask tego miejsca i mam nadzieję, że z waszą pomocą mi się to uda. Planuję wprowadzić szereg zmian, które mam nadzieję przypadną wam do gustu i od razu zapewniam, że nie będą one radykalne. Nie chcę tutaj wiele zmieniać, chcę po prostu to forum utrzymać przy życiu. Jednocześnie mam nadzieję, że wspólnymi siłami je odbudujemy, dlatego już teraz proszę, żeby jeżeli ktoś miałby jakiekolwiek sugestie, uwagi, pomysły itp. śmiało pisał do mnie, bądź do Armanda.
Właśnie, co do Amadeusza… Nie chciałabym, zostać obrzucona kamieniami już na samym początku za subiektywność. Prosiłabym o wyrozumiałość, że zamiast dać każdemu równe szanse, ustanowiłam Armanda na stanowisku Junior Admina. Chodzi mi po prostu o to, że chciałam mieć na miejscu kogoś zaufanego i kogoś z kim mam doskonały kontakt (oj, troszkę posłodzę). Po-trzebuję po prostu pomocy, żeby ogarnąć się z tym wszystkim i Amadeusz był najlepszym kandyda-tem, gdyż iż dlatego że, po prostu znam go na forum najlepiej, on sam jest użytkownikiem z długim stażem, więc myślę, że w jakiś to sposób mnie usprawiedliwia. Pamiętajcie też, że nigdy nic nie wia-domo i może to właśnie Ty wstąpisz kiedyś w nasze szeregi (:
Pod sam koniec napiszę jeszcze, że nigdy bym się nie spodziewała, nawet w naj-śmielszych marzeniach, że dosiądę kiedyś na tym forum tak wysokiego stanowiska i postaram się was nie zawieść. Mam również wielką nadzieję, że pomożecie mi, poprzypominacie znajomym, zaprosicie nowych ludzi i tak dalej; niech nowina o zmartwychwstaniu (poniekąd) Simsforum się poniesie po Internecie! :D
Ściskam Was gorąco i pozdrawiam,
Wredotka
,,Życie to taki dziwny prezent. Najpierw przeceniamy je i myślimy, że jesteśmy nieśmiertelni. Później uważamy, że jest do chrzanu i że wcale go nie chcemy. Później dopiero orientujemy się, że to wcale nie był prezent, a jedynie pożyczka i staramy się na nie zasłużyć."

Last.fm

Odpowiedz do tematu

Opcje 
Zezwolenia Opcje