FAQ   •  Szukaj   •  Użytkownicy   •  Grupy   •  Rejestracja   •  Zaloguj   •  Album
Menu
Regulamin
Forum
Użytkownicy
Grupy
Rejestracja
Statystyki
Osoby zarządzające forum

Ankieta
Kategoria, którą najczęściej odwiedzasz to...?
Kategoria o grze The Sims.: 20
Kategoria o grze The Sims 2: 183
Kategoria poświęcona stronie The Sims Mega: 3
Kategoria nie związane z tematem forum, dział: Pogaduszki: 23
Kategoria nie związane z tematem forum, dział: Inne gry: 6

Witamy Gość
Obecny czas to 16-08-22, 15:47

Kto jest na Forum
Przez ostatnie 24 godziny byli na forum:
0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 178 Gości
Z zarejestrowanych:
Brak
Użytkowników w ostatniej godzinie:91
[ Kto jest na Forum ]
Na Forum jest 25 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 25 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Najwięcej użytkowników 180 było obecnych 03-05-20, 00:51

Statystyki
Nasi użytkownicy napisali 69970 postów, 4784 tematów
Mamy 915 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: rodeoneerer

NEWSY
Witaj na Sims Forum
Jeżeli nie masz jeszcze u nas konta to zapraszamy do założenia a jeżeli już je masz to przyłącz się znami do dyskusji. Zapraszamy.

Ekipa Sims Forum

Wejdź na FORUM


[Decyzja/Zmiana Regulaminu] Zmiana 14. punktu w dziale I
Autor: Wredotka @ 07-08-12, 16:23
Witajcie

W dniu 7 sierpnia 2012 Grono Moderatorskie w składzie: Wredotka i Armando, podjęło decyzję o zmianie sposobu karania za złamanie 14. punktu Regulaminu Sims Forum w dziale I. Zasady Ogólne - "W każdym miejscu na Sims Forum zabronione jest hotlinkowanie (czyli umieszczanie zdjęć/obrazków/ilustracji z ich oryginalnego serwera, należącego do innej strony). Aby umieścić wybraną ilustrację na Sims Forum należy wgrać ją na bezpłatny serwer bądź załączyć do postu."

Kara przed zmianą: ostrzeżenie
Kara po zmianie: upomnienie. W przypadku kolejnego złamania: ostrzeżenie na podst. 1. pkt. w dziale I

Pozdrawiam,
Wredotka

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

[Decyzja/Zmiana Regulaminu] Zmiana 15. punktu w dziale I
Autor: Wredotka @ 06-08-12, 16:47
Witajcie

W dniu 6 sierpnia 2012 Grono Moderatorskie w składzie: Wredotka i Armando podjęło decyzję o zmniejszeniu minimalnej ilości postów w 15. punktcie Regulaminu Sims Forum działu I. Zasady Ogólne - "Dostęp do działu "Rozrywka" otrzymują użytkownicy..."

ilość postów przed zmianą: 100 postów
ilość postów po zmianie: 10 postów

Pozdrawiam
Wredotka

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Słowem wstępu
Autor: Wredotka @ 03-08-12, 17:51
Witam wszystkich użytkowników!
Zapewne większość z was zna mnie, a przynajmniej kojarzy z forum. Jednak gdyby tak nie było, to może na wszelki wypadek przedstawię się. Jestem Wredotka, powszechnie znana jako Julia i przypadł mi zaszczyt zostania administratorem tego forum. Mam nadzieję, że dacie mi szansę sprawdzenia się na tej posadzie.
Póki co nie przewiduję naboru, ponieważ forum niechybnie przestało tak tętnić ży-ciem jak kiedyś i póki co nie ma takiej konieczności, jednakże postawiłam sobie za zadanie prioryte-towe wydobyć dawny blask tego miejsca i mam nadzieję, że z waszą pomocą mi się to uda. Planuję wprowadzić szereg zmian, które mam nadzieję przypadną wam do gustu i od razu zapewniam, że nie będą one radykalne. Nie chcę tutaj wiele zmieniać, chcę po prostu to forum utrzymać przy życiu. Jednocześnie mam nadzieję, że wspólnymi siłami je odbudujemy, dlatego już teraz proszę, żeby jeżeli ktoś miałby jakiekolwiek sugestie, uwagi, pomysły itp. śmiało pisał do mnie, bądź do Armanda .
Właśnie, co do Amadeusza… Nie chciałabym, zostać obrzucona kamieniami już na samym początku za subiektywność. Prosiłabym o wyrozumiałość, że zamiast dać każdemu równe szanse, ustanowiłam Armanda na stanowisku Junior Admina. Chodzi mi po prostu o to, że chciałam mieć na miejscu kogoś zaufanego i kogoś z kim mam doskonały kontakt (oj, troszkę posłodzę). Po-trzebuję po prostu pomocy, żeby ogarnąć się z tym wszystkim i Amadeusz był najlepszym kandyda-tem, gdyż iż dlatego że, po prostu znam go na forum najlepiej, on sam jest użytkownikiem z długim stażem, więc myślę, że w jakiś to sposób mnie usprawiedliwia. Pamiętajcie też, że nigdy nic nie wia-domo i może to właśnie Ty wstąpisz kiedyś w nasze szeregi (:
Pod sam koniec napiszę jeszcze, że nigdy bym się nie spodziewała, nawet w naj-śmielszych marzeniach, że dosiądę kiedyś na tym forum tak wysokiego stanowiska i postaram się was nie zawieść...

[ Czytaj całość ]
Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Nabór na Moderatora 2011!
Autor: Miki @ 20-10-11, 21:01
Nabór na Moderatora 2011
Witam Wszystkich Użytkowników
Ostatni nabór na moderatora odbył się w 2009 roku, od tego czasu sporo się w naszej ekipie pozmieniało. Aby podbudować naszą kadrę potrzebujemy nowych członków, tak więc rozpoczynamy szósty Nabór na Moderatora Sims Forum 2011 !

Aby móc w nim uczestniczyć należy spełnić następujące punkty:

- posiadać przynajmniej 30 dniowy staż na forum
- należy posiadać, co najmniej 50 ciekawych postów na koncie
- nie można mieć ani jednego ostrzeżenia
- odwiedzać forum w miarę możliwości codziennie
- mile widziane punkty "Pomógł", choć nie są niezbędne.

Po spełnieniu w/w punktów można zgłosić się do naboru na następujących zasadach:

Nabór składa się z 4 etapów :
1. Pierwszy etap polega na przesłaniu zgłoszenia do administratora przez Prywatną Wiadomość, w którym musi znajdować się uzasadnienie, z jakiego powodu zgłaszasz się i co możesz nowego wnieść dla forum będąc moderatorem.
2. Drugi etap to tylko formalność, ponieważ podczas niego sprawdzane są wszystkie punkty, jakie trzeba spełnić by zostać moderatorem (wymienione wyżej).
3. Trzeci etap to test teoretyczny a mianowicie o umówionej porze zostanie przeprowadzony czat, na którym osobie pretendującej do stanowiska moderatora zostanie zadanych parę krótkich pytań dotyczących regulaminu Sims Forum.
4. Ostatni etap to praktyczne sprawdzenie umiejętności a dokładniej na tydzień przyznane są prawa moderacyjne, z którymi trzeba udowodnić, że posiada się powołanie do objęcia funkcji moderatora na Sims Forum.

Osoba, która przejdzie powyższe etapy zostanie moderatorem Sims Forum.
To wszystko, co mam dla Was do przekazania.

A więc Zapraszam do zgłaszania się!

Pozdrowienia
Miki ...

[ Czytaj całość ]
Komentarze: 1 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Parę słów do wszystkich
Autor: Amy @ 11-09-11, 11:21
Kochani,

Po ok. 2,5 roku administrowania Sims Forum przyszedł czas się pożegnać. Jak na pewno wszyscy zauważyliście, od kilku miesięcy coraz trudniej mi wygospodarować czas i energię do pracy na forum. Sądzę, że uczciwiej wobec wszystkich będzie postawić sprawę jasno i przekazać władzę innym, którzy będą w stanie zaangażować się w odbudowę tego miejsca.
Spędziłam tu dużo czasu, zostawiam też po sobie pokaźny wkład we wszystko, co się przez te 4 lata mojego moderowania działo. Mam nadzieję, że to forum nie upadnie i na nowo przyciągnie rzesze Użytkowników. Jednocześnie dziękuję moim kolegom z ekipy: Mikiemu, Oli, Uli i Gaji. Nie zawsze się ze sobą zgadzaliśmy, ale ja wspominam lata współpracy bardzo dobrze i w razie potrzeby chętnie udzielę im pomocy. Dziękuję wszystkim Użytkownikom za przyjemnie spędzony czas i za wsparcie.
Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że nie odchodzę definitywnie z forum, nadal będę tu wchodzić i sprawdzać, co się dzieje, nie dam Wam tak szybko o sobie zapomnieć ;)

Trzymajcie się ciepło! W razie czego wiecie, gdzie mnie szukać :)
Amy


Komentarze: 1 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

[Decyzja] Zniesienia ograniczenia edycji postu.
Autor: Miki @ 21-09-10, 00:24
Drodzy Użytkownicy

W dniu 20 Września 2010 Grono Moderatorskie w składzie: Amy, Miki, Us i Olusha zajęło się propozycją Wredotki ("Opcja usunięcia swoich postów ") dotyczącą:

1. Zniesienia ograniczenia edycji swoich postów przez użytkowników

Propozycja ta została zaakceptowana, od tej chwili nie ma już ograniczenia.

Pozdrawiam
Miki

Komentarze: 3 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

[Decyzja/Zmiana Regulaminu] Zmiana 7. pkt w dziale I
Autor: Miki @ 21-09-10, 00:04
Witajcie

W dniu 20 Września 2010 Grono Moderatorskie w składzie: Amy, Miki, Us i Olusha podjęło decyzję o zmianie sposobu karania za złamanie 7. punktu Regulaminu Sims Forum w dziale I. Zasady Ogólne - "Zabrania się zgłaszania postów, które nie łamią żadnego punktu regulaminu."

Kara przed zmianą: ostrzeżenie + zablokowanie możliwości zgłaszania postów.
Kara po zmianie: upomnienie. W przypadku kolejnego złamania: ostrzeżenie na podst. 1. pkt. w dziale I + zablokowanie możliwości zgłaszania postów.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z decyzją Grona Moderatorskiego "Weryfikacja ostrzeżeń" wszystkim użytkownikom ukaranym, w ciągu 3 dni, zostanie zamienione ostrzeżenie na upomnienie.

Pozdrawiam
Miki

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

[Decyzja] Weryfikacja ostrzeżeń
Autor: Miki @ 20-09-10, 23:35
Witam

Dziś tj. 20 Września 2010 Grono Moderatorskie w składzie: Amy , Miki , Us i Olusha podjęło decyzję o weryfikacji ostrzeżeń mające na celu uporządkowanie ich względem obecnego regulaminu (aby wystawione kary zgadzały się z regulaminem) Aby to uczynić Grono Moderatorskie postanowiło:

1. Zorganizować jednorazową akcję przeglądnięcia wszystkich wystawionych ostrzeżeń i porównanie ich z obecnym systemem karania, zgodnie z Regulaminem Sims Forum (dalej zwaną: "Akcją Jednorazową ").
Jeżeli aktualny Regulamin Sims Forum nie przewiduje już wystawienia ostrzeżenia za złamanie danego punktu, tylko inną karę, to zostaje ona zamieniona (np.: ostrzeżenie na upomnienie). Akcja zostanie sfinalizowana w ciągu 3 dni od momentu wysłania tego powiadomienia. Każda osoba zostanie poinformowana za pomocą PW o dokonanej zmianie na jej koncie.

2. Wprowadzić zasadę stosowania "Akcji Jednorazowej " automatycznie w przypadku każdej decyzji Grona Moderatorskiego łagodzącej kary za złamanie danego punktu Regulaminu Sims Forum.

3. Anulować wszystkie możliwości usunięcia ostrzeżenia udostępnione przed dniem wydania decyzji, by uniemożliwić panowanie chaosu w tej kwestii.

Obecne postanowienie kończy konieczność osobistego proszenia o usunięcie ostrzeżenia w momencie złagodzenia przepisów. Mam nadzieję, że zaproponowany porządek zniweluje wszelkie rozbieżności w między wpisanym powodem a regulaminem.

Pozdrowienia
Miki ...

[ Czytaj całość ]
Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

[Decyzja/Zmiana Regulaminu] Zmiany dotyczące podpisu.
Autor: Miki @ 02-01-10, 15:58
Witam

W dniu dzisiejszym tj. 2 Stycznia 2010 Grono Moderatorskie w składzie: Amy, Miki, Us i Olusha podjęło następujące decyzję:

1. Zmianę 1. punktu regulaminu Sims Forum w dziale III Sygnatury.
Punkt przed zmianą:
Cytat:
Dopuszczalna ilość znaków w sygnaturze to 255 znaków.
Punkt po zmianie:
Cytat:
Dopuszczalna ilość znaków w sygnaturze to 1500 znaków.


2. Zwiększenie limitu możliwego rozmiaru obrazka w podpisie do 100 KB.
3. Zwiększenie limitu szerokości i długości obrazka w podpisie do 500 x 150 pikseli.

W związku z powyższymi zmianami i dość dużymi limitami przypominamy o tym, iż istnieje 2. punktu regulaminu Sims Forum w dziale III Sygnatury mówiący:
Cytat:
Pamiętaj, aby nie umieszczać sygnatury przeszkadzającej w wygodnym przeglądaniu forum i staraj się, aby była ona jak najkrótsza.

Tak więc pozostaje mi zaprosić do korzystania z większych możliwości tworzenia swojego podpisu.

Pozdrowienia
Miki

Komentarze: 4 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

[Decyzja] Nowy członek Grona Moderatorskiego
Autor: Miki @ 01-01-10, 18:22
Witam
Z miłą chęcią chciałbym ogłosić, iż w dniu 31 Grudnia 2009 r. Grono Moderatorskie w składzie: Larusia, Us i Olusha przywróciły Miki'ego na stanowisko Administratora Sims Forum i członka Grona Moderatorskiego.

Mam nadzieję, że będzie się nam dobrze wspólnie współpracować i przydam się ponownie społeczności forum :P .

Pozdrawiam
Miki

Komentarze: 6 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Boże Narodzenie 2009
Autor: Amy @ 24-12-09, 17:00
Wesołych, radosnych, zdrowych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia
wszystkim Użytkownikom Sims Forum składa Grono Moderatorskie :)
Niech te święta i nadchodzący rok 2010 będą dla Was najpiękniejszymi w Waszym życiu.

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

[Decyzja/Zmiana Regulaminu] Zmiana 13. punktu w dziale II
Autor: Amy @ 23-12-09, 22:43
Witajcie!

Grono Moderatorskie w składzie: Larusia, Us i Olusha podjęło decyzję o zmianie 13. punktu Regulaminu w dziale II Postowanie z:
Cytat:
Pisząc nowy post lub temat konieczne jest umieszczenie w nim 7 sensownych słów,
odbiegać od reguły co do ilości słów można:
- gdy podajemy link do strony o którą pyta autor tematu do której nie trzeba podawać komentarza
- gdy prezentujemy zdjęcia, które nie wymagają komentarza

na:
Cytat:
W miarę możliwości staraj się pisać rozwinięte wypowiedzi i nie ograniczać się do 1-2 słów.


Mamy nadzieję, że po tej zmianie przestrzeganie regulaminu stanie się dla Was łatwiejsze.

Pozdrawiam
Larusia

Komentarze: 1 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

[Decyzja/Zmiana Regulaminu] Usunięcie 3 punktu w dziale III
Autor: Amy @ 24-07-09, 23:01
Witam! :)

W dniu dzisiejszym, 24 lipca 2009 r. Grono Moderatorskie w składzie: Larusia, Us i Olusha podjęło decyzję o następującej zmianie w Regulaminie:


Usunięcie punktu 3. w dziale III Sygnatury o treści:

Cytat:
Publikowanie linków w sygnaturze jest zabronione.


Osoby, które otrzymały ostrzeżenia za złamanie tego punktu, a których ówczesny podpis nie łamałby teraz żadnego punktu Regulaminu, za który dodawane jest ostrzeżenie, proszone są o zgłoszenie się do mnie w celu usunięcia ostrzeżenia oraz odblokowania możliwości posiadania podpisu.

Jednocześnie przypominam o istnieniu 6. punktu Regulaminu w dziale I Zasady Ogólne, który brzmi:
Cytat:
Zabrania się podawania adresów WWW do stron o treści pornograficznej/obraźliwej/rasistowskiej oraz reklamowania innych stron WWW.
Za reklamę uważa się wypowiedź typu: zapraszam na *LINK* -najlepsze forum o simsach!!!!

Co w praktyce oznacza po prostu, że możecie wstawiać linki (oczywiście nie o treściach wymienionych w tym punkcie), ale żeby nie była to agresywna reklama.

Pozdrawiam
Larusia

Komentarze: 3 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

[Informacja] Nowe pole w profilu
Autor: Amy @ 20-06-09, 19:57
Witajcie!

Zgodnie z sugestią Wredotki, dzisiaj dodane zostało nowe pole:

Cytat:
Oryginalne TS3

Możliwe odpowiedzi: Tak, Nie, Nie mam TS3.

Prosimy o uzupełnienie pola w profilu.

Pozdrawiam
Larusia

Komentarze: 8 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

[Informacja] Zwiększenie limitu MB na załączniki
Autor: Miki @ 29-04-09, 18:04
Witam,
Od pewnego czasu zaczęliśmy zauważać na Sims Forum, iż wzrasta popularności funkcji załączników, dlatego specjalnie dla osób używających tej opcji, oraz dla tych, którzy jeszcze nie przekonali się do tego sposobu wgrywania danych, zwiększyliśmy limit sześciokrotnie do 15 MB na użytkownika. Powyższa zmiana dotyczy także uczestników konkursów organizowanych na Sims Forum, którzy wygrali do dnia dzisiejszego powiększenie transferu załączników. Osobą tym, dla sprawiedliwego podziału, powiększono limit sześciokrotnie w porównaniu do pierwotnej wygranej. W przypadku pytań bądź wątpliwości zapraszam do wysyłania Prywatnych Wiadomości.

Pozdrawiam
Miki

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

[Decyzja/Zmiana Regulaminu] Dodanie 9 punktu w dziale II
Autor: Amy @ 28-03-09, 21:29
Witajcie!

W dniu dzisiejszym, 1 Kwietnia 2009 r. Grono Moderatorskie w składzie: Larusia, Us i Olusha podjęło decyzję o wprowadzeniu nowego punktu (9 w dziale II Postowanie) do regulaminu. Brzmi on:
Cytat:
W miarę możliwości dbaj o czytelność wypowiedzi, interpunkcję i ortografię.

Kary za złamanie nie ma, ale w przypadku nagminnego łamania tego punktu, moderator może zastosować upomnienie.

Nowy punkt obowiązuje od tej chwili.

Pozdrawiam
Larusia

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

[Decyzja/Zmiana Regulaminu] Uchwała 7 punktu w dziale IV
Autor: Amy @ 17-01-09, 16:54
Witajcie :D

W dniu dzisiejszym, 17 stycznia 2009 r. Grono Moderatorskie w składzie: Larusia i *....Usual...* podjęło decyzję o wprowadzeniu nowego punktu (7 punkt w dziale IV Konta/Użytkownicy) do regulaminu. Brzmi on:

Cytat:
Zmiana nicka:
- Aby zmienić nick, należy napisać PW do Administratora (Larusi).
- Zmienić nick może użytkownik, który przebywa na forum co najmniej miesiąc*.
- Zmiana nicka możliwa jest maks. raz na rok.
- Użytkownik zmieniający nick zobowiązany jest poinformować o wprowadzonej korekcie w TYM temacie.
- Dawny nick widoczny jest w profilu użytkownika.


Pozdrawiam i zapraszam zainteresowanych do wprowadzania korekt, tylko z głową ;]

Larusia
Administrator Sims Forum

*zmiana wprowadzona 24.01.2009 na prośbę użytkowników.

Komentarze: 21 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

[Decyzja/Zmiana Regulaminu] Dodanie 2. pkt w dziale I
Autor: Amy @ 13-01-09, 17:50
Witam! :)

W dniu dzisiejszym, 13 stycznia 2009 r. Grono Moderatorskie w składzie: Larusia i *....Usual...* podjęło decyzję o wprowadzeniu nowego punktu (2 punkt w dziale I Zasady Ogólne) do regulaminu. Brzmi on:
Cytat:
Na forum zabronione jest publikowanie cudzych prac/tekstów bez zgody autora.

Karą za złamanie jest ostrzeżenie.

Nowy punkt obowiązuje od tej chwili.

Pozdrawiam
Larusia

PS. Przypominam, że przyjmowanie zgłoszeń do Naboru na Moderatora 2009 trwa do 15 stycznia br., pozostały więc 2 dni. Zapraszam niezdecydowanych!

Komentarze: 3 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

[Nabór] Nabór na Moderatora 2009!
Autor: Amy @ 01-01-09, 14:59
Nabór na Moderatora 2009
Witam wszystkich Użytkowników!

Bardzo niedawno zostałam nowym administratorem Sims Forum i od razu zdałam sobie sprawę, że potrzebny będzie nowy moderator. Postanowiłam przeprowadzić nabór według sprawdzonych zasad stworzonych przez Mikiego .


Nabór na Moderatora Sims Forum czas zacząć! :D

Aby móc w nim uczestniczyć należy spełnić następujące punkty:

- posiadać przynajmniej 30 dniowy staż na forum,
- należy posiadać, co najmniej 50 ciekawych postów na koncie,
- nie można mieć ani jednego ostrzeżenia na koncie,
- odwiedzać forum codziennie,
- mile widziane punkty "Pomógł”, choć nie są niezbędne.

Po spełnieniu w/w punktów można zgłosić się do naboru na następujących zasadach:

Nabór składa się z 4 etapów:
1. Pierwszy etap polega na przesłaniu zgłoszenia do administratora (do mnie) przez Prywatną Wiadomość, w którym musi znajdować się uzasadnienie, z jakiego powodu zgłaszasz się i co możesz nowego wnieść dla forum będąc moderatorem.
2. Drugi etap to tylko formalność, ponieważ podczas niego sprawdzane są wszystkie punkty, jakie trzeba spełnić by zostać moderatorem (wymienione wyżej).
3. Etap trzeci to test teoretyczny a mianowicie o umówionej porze zostanie przeprowadzony czat na którym osoba pretendująca do stanowiska moderatora będzie musiała odpowiedzieć na 3 z 4 pytań dotyczących regulaminu Sims Forum.
4. Czwarty etap to praktyczne sprawdzenie umiejętności a dokładniej na tydzień przyznane są prawa moderacyjne, z którymi trzeba udowodnić, że posiada się powołanie do objęcia funkcji moderatora na Sims Forum.

Zapraszam do zgłaszania się!
Pozdrowienia
Larusia

Czas na zgłoszenia macie do 15 stycznia 2009 r.

[ Dodano : 15-01-09, 18:07 ]
Przyjmowanie zgłoszeń zakończone! Dziękujemy za wzięcie udziału w naborze!...

[ Czytaj całość ]
Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

[Decyzja/Zmiana Regulaminu] Szereg zmian regulaminowych
Autor: Amy @ 31-12-08, 16:45
Witam! :)

W dniu dzisiejszym, 31 grudnia 2008 r. Grono Moderatorskie w składzie: Larusia i *....Usual...* podjęło decyzję o następujących zmianach w Regulaminie:


1) Zmiana punktu 6. w dziale I Zasady Ogólne z:
Zabrania się reklamowania innych stron WWW oraz podawania jakichkolwiek adresów WWW prócz linków ze strony The Sims Mega wraz ze wszelkimi podstronami oraz linków z Sims Forum.
Z wyjątkiem:
- sytuacji, gdy ktoś czegoś potrzebuje, a akurat to jest na danej stronie
- kategorii "The Sims" i "The Sims 2" w dziale "Problemy z grą" w przypadku, gdy link pomoże w udzieleniu pomocy lub w przedstawieniu swojego problemu.
- kategorii "The Sims" i "The Sims 2" w dziale "Uwagi o grze", w przypadku, gdy link pomaga rozwinąć aktualnie poruszany temat związany z grą The Sims 1/2
- kategorii "Twórczość użytkowników" w dziale "Poradniki", w przypadku, gdy konieczne jest odniesienie się do jakiegoś programu lub moda poprzez link.
na:
Zabrania się podawania adresów WWW do stron o treści pornograficznej/obraźliwej/rasistowskiej oraz reklamowania innych stron WWW.
Za reklamę uważa się wypowiedź typu: zapraszam na *LINK* -najlepsze forum o simsach!!!!
Karą za złamanie tego punktu pozostaje ostrzeżenie .


2) Zmiana punktu 4. w dziale V ShoutBox który brzmi:
Bezwzględnie zabrania się dodawania linków do ShoutBox`a chyba, że jest to odnośnik prowadzący do jakiegoś tematu z forum lub ze strony The Sims Mega.
na:
Odnosząc się do zasad ogólnych - patrz punkt 6. w "Zasady ogólne".
Karą za złamanie tego punktu pozostaje ostrzeżenie + zablokowanie możliwości wypowiadania się w ShoutBoxie.


3) Zmiana kary w punkcie 14. w dziale II Postowanie, który brzmi:
14. Zabrania się tworzenia nowych wątków na temat problemu z grą The Sims bądź The Sims 2 bez wpisania w rubrykę "Temat" lub "Opis tematu" skrótu swojego problemu.
z ostrzeżenia na...

[ Czytaj całość ]
Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Dzisiaj
Czas: 15:47
16 8 2022
Do końca roku zostało 138 dni.
Imieniny obchodzą: Alfons, Alfonsyna, Ambroży, Domarad, Domarat, Joachim, Joachima, Roch
Użytkownicy obchodzący dziś urodziny:  Qwerty (24) (złóż życzenia)
Użytkownicy obchodzący urodziny w ciągu następnych 7 dni:
Black_angel(25) Cleo(37) daruska0105(27) Heroine(25) Lirenee(26) mojsia(23) Pan Mroczny(27) sloneczko007(27) super ktoś(25)

Zaloguj
Użytkownik:
Hasło:
Zapamiętaj 
Zapomniałem hasła
Rejestracja

Ostatnie tematy
» Diablo 2: Resurrected - How to Get Gems Out
» The day John Madden retired as one of the most well-known
» The essential information required by players to run an RS
» LINE has Launches Marketplace With 40,000 NFTs
» Will you play with yourselves in Madden?
» How can I make 2K22 MT speedy in NBA 2K22
» Is buying old school rs gold safe?
» Buying Diablo 2 Resurrected Items from MMOWTS is a very wise
» MMOWTS allows players to easily get Lost Ark Gold without sp
» NewWorldCoins provides players with New World Coins far belo

Najaktywniejsi użytkownicy
Amy  postów 3222
Eveline  postów 2528
Olusha  postów 1919
Us  postów 1593
Meversea.  postów 1288
Wredotka  postów 1237
Gaja  postów 1194
Swistaq  postów 1028
Crazy  postów 1027
Armando  postów 929

Szukaj
Szukaj:
Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanieAll Rights Reserved. Theme SimsStyle created by Amy & Miki
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2003-2008 Miki